Vitajte na stránkach našej lekárne. Našou prioritou je Vaše zdravie, preto Vám ponúkame široký výber liekov, vitamínov a doplnkov stravy. Navštívte našu lekáreň, v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete, za výhodné ceny. Náš vysoko kvalifikovaný personál Vám ochotne poradí a navrhne alternatívnu liečbu Vašich problémov. Pomôžeme Vám či už s výberom lekárskej kozmetiky alebo s redukciou nadváhy. Ponúkame tiež široký výber humánnych liekov a liečiv, vitamínov, minerálov, homeopatík, zdravotného materiálu a ortéz.

Lekáreň Belladonna v Ostrave -Svinove sme otvorili v roku 1995 a náš pacient (zákazník) je pre nás prioritou. Dbáme na osobný prístup s maximálnou ústretovosťou, snažíme sa poskytovať lekárenskú starostlivosť na čo najvyššej možnej úrovni tak, aby bol zákazník vždy spokojný a rád sa k nám opäť vracal . V roku 2009 bola nutná rekonštrukcia objektu lekárne a preto sme otvorili ďalšiu pobočku v Ostrave -Hrabůvce - Lekáreň Budoucnost.

lékárna foto

Lékárna Belladonna bola novo otvorená v roku 2012 pri vlakovej stanice v Ostrave- Svinov, v blízkosti autobusových zastávok. Novo zrekonštruovaná budova má bezbariérový prístup, moderný výťah a v budove sa taktiež nachádza ordinácia praktického lekára, knižnica, masáže a mestská polícia.

lékárna foto

Lekáreň Bella je e-shop lekárne Budúcnosť. Pre potreby e-shopu máme niekoľko tisíc položiek skladom, zvyšok zabezpečujeme nasledujúci pracovný deň. Ponúkame Vám široký výber liekov,, vitamínov, doplnkov stravy, či zdravotníckeho materiálu. Samozrejmosťou je ponuka kozmetiky a produktov, ktoré podporujú zdravý životný štýl. U nás sa nemusíte báť na čokoľvek sa opýtať. Náš ochotný personál Vám vždy odborne poradí a pomôže s výberom. K zákazníkom pristupujeme individuálne a snažíme sa riešiť akýkoľvek, nielen zdravotný problém každého zákazníka čo najvhodnejším spôsobom.

lékárna foto